art labor teknik   Ana Sayfa | Hakkımızda | İletişim | Site Haritası
 

Yüksek kaliteli, dünya markası ürünlerimiz, sitemizde tüm detayları ile yer almaktadır.
İş ortaklığımızın uzun yıllar devam etmesi dileğiyle...


ART Laborteknik Ltd. Şti. - Hep birlikte, daha iyi yerlere...
Belgeler
türkçe katalog kalite belgeleri
ürünlerimiz fuarlarımız
Bizden Haberler Bizi Facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.Bizi Twitter sayfamızdan takip edebilirsiniz. |     Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için web sitemiz yenilenmiştir. |     Fuarlarımızdan görüntüler için tıklayın.
HAKKIMIZDA

Değerli Art Laborteknik dostları,

1997 yılından bugüne kadar, işimize duyduğumuz saygı ve sorumluluk ve sizlerin bize duyduğu güven, uzun beraberlikler ve sıkı bağlar kurmamızı sağladı.

Güveninizi ve memnuniyetinizi sürdürebilmek için, yurtdışı eğitimleri ve aplikasyonlar ile kendini sürekli geliştiren teknik servisimiz, nitelikli satış ve pazarlama ekibimiz ile teknolojiyi
yakından takip etmeye ve sizlere sunmaya devam edeceğiz.


Temel prensibimiz, ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi tam olarak karşılamak ve satış sonrası hizmetlerdeki memnuniyetinizi sağlamaktır.

Yüksek kalite dünya markası ürünlerimiz, sitemizde tüm detayları ile yer almaktadır.

İş ortaklığımızın uzun yıllar devam etmesini diler, değerli siparişleriniz bekleriz.

Kalite Politikamız

ART LABORTEKNİK LTD. ŞTİ. olarak, tüm hizmetlerimizi koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaya odaklıyoruz. Hizmetlerimizin ve sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için tüm çalışanlarımızın sürekli gelişiminin ve eğitiminin esas olduğuna inanıyoruz. Çalışanlarımızın ve personelimizin düşüncelerinin, verdiğimiz hizmetlerde mükemmeli yakalamamızı sağlayacağına inanıyor ve onların sağlığı ve mutluluğuna önem veriyoruz.

Saygılarımızla,

Çelebi ÇELİK

Genel Müdür